Kumla bostäder

Personal

Vi som arbetar på Kumla Bostäder

Kundtjänst

Telefon och besökstider klicka här

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.

Jaana Ekeblom
019-58 88 11
E-post: jaana.ekeblom@kumlabostader.se

Birgitta Johansson Ellbén
019-58 88 08
E-post: birgitta.ellben@kumlabostader.se

Helena Lundgren                      
019-58 88 14
E-post: helena.lundgren@kumlabostader.se

Jessica Frisk
019-58 88 20
trygghetsvärd
E-post: jessica.frisk@kumlabostader.se

Anna Stackling
019-58 88 04
E-post: anna.stackling@kumlabostader.se

VD

Anne-Lie Carlos Jeansson
019-58 88 07
E-post: anne-lie.carlos@kumlabostader.se

Projekt

Peder Wilhelmsson
019-58 88 03
E-post: peder.wilhelmsson@kumlabostader.se

Ekonomi

Andreas Landerdahl
019-58 88 06
ekonomichef
E-post: andreas.landerdahl@kumlabostader.se

Lars Flyckt
019-58 88 01
E-post: lars.flyckt@kumlabostader.se

Maria Sehdo
019-58 88 02
ekonom
E-post: maria.sehdo@kumlabostader.se

Malin Lindström                        
019-58 88 13
ekonomiassistent
E-post: malin.lindstrom@kumlabostader.se


Förvaltningsavdelningen

Stefan Ericson                                
019-58 88 12
förvaltningschef
E-post: stefan.ericson@kumlabostader.se


Områdesansvariga

Nicklas Adamsson                     
019-58 88 00
områdesansvarig
E-post: nicklas.adamsson@kumlabostader.se

Tomas Ekstrand 
019-58 88 00
områdesansvarig
E-post: tomas.ekstrand@kumlabostader.se


Miljöinformatörer

Våra miljöinformatörer sprider kunskap om kompostering  och källsortering. De pratar arabiska, engelska, somaliska och svenska.

Mohammed Elfares
019-58 88 00
E-post: mohammed.elfares@kumlabostader.se

Abdirahman Hassan Wardheere
019-58 88 00
E-post: abdirahman.hassan@kumlabostader.se 

Resursgrupp

Rickard Elvbring
019-58 88 09
energiansvarig
E-post: rickard.elvbring@kumlabostader.se

Mats Andersson                        
019-58 88 00
fastighetsskötare/elektriker
E-post: mats.andersson@kumlabostader.se

Andreas Henriksson
019-58 88 00
fastighetsskötare/vvs
E-post: andreas.henriksson@kumlabostader.se

Michael Johansson                   
019-58 88 00
fastighetsskötare/mark och miljö
E-post: michael.johansson@kumlabostader.se

Christer Larsson
019-58 88 00
fastighetsskötare/snickare
E-post: christer.larsson@kumlabostader.se

David Karlsson
019-58 88 00
fastighetsskötare/mark och miljö
E-post: david.karlsson@kumlabostader.se

Peder Svensson                        
019-58 88 00
fastighetsskötare/snickare
E-post. peder.svensson@kumlabostader.se


Fastighetsservice

Kristina Sundin                           
019-58 88 00
chef fastighetservice
E-post: kristina.sundin@kumlabostader.se

Emy Appelbring
019-58 88 00
fastighetsskötare
emy.appelbring@kumlabostader.se

Mats Axelsson                                                        
019-58 88 00
fastighetsskötare

Emilie Carlsson                           
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: emilie.carlsson@kumlabostader.se

Tobias Eriksson
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: tobias.eriksson@kumlabostader.se

Anna-Karin Ericson
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: anna-karin.ericson@kumlabostader.se

Jimmy Holm
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: jimmy.holm@kumlabostader.se

Urban Jansson
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post:urban.jansson@kumlabostader.se

Anna Karlsson
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: anna.karlsson@kumlabostader.se

Hans Karlsson                             
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: hans.karlsson@kumlabostader.se

Jari Korhonen                             
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: jari.korhonen@kumlabostader.se

Mattias Lindholm
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: mattias.lindholm@kumlabostader.se

Håkan Lundgren
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: hakan.lundgren@kumlabostader.se

Elisabeth Olsson
019-58 88 00
fastighetsskötare
E-post: elisabeth.olsson@kumlabostader.se


Personalen 2017

Personalen, maj 2017