fbpx
Välj en sida

   FELANMÄLAN

   SÖK LEDIGT

   MINA SIDOR

   STÄLL EN FRÅGA

Your title goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Fastigheter Modul

Hagendalsvägen 8

Byggår: 1919, 1930, 1983, 1990
Antal lägenheter: 101 st
Storlekar: 1-5 rok
Hiss: nej
Tvättstuga ja

Hagendalsvägen 8

Byggår: 1919, 1930, 1983, 1990
Antal lägenheter: 101 st
Storlekar: 1-5 rok
Hiss: nej
Tvättstuga ja

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.

Liselott Lodén
kundtjänstchef
019-58 69 63
E-post: liselott.loden@kumlabostader.se

Birgitta Johansson Ellbén
Uthyrare
019-58 88 08
E-post: birgitta.ellben@kumlabostader.se 
Simon Svedling
Uthyrare
019-58 88 11
E-post: simon.svedling@kumlabostader.se
Helena Lundgren
Receptionist
019-58 88 14
E-post: helena.lundgren@kumlabostader.se 
Jessica Frisk
019-58 88 20
trygghetsvärd på vårt 70+boende
E-post: jessica.frisk@kumlabostader.se
Anna Stackling
019-58 88 04
administratör/kommunikatör
E-post: anna.stackling@kumlabostader.se
Nicklas Adamsson
Områdesansvarig
019-58 88 00
E-post: nicklas.adamsson@kumlabostader.se

VD

Anna-Lie Carlos Jeansson
019-58 88 07
E-post: anne-lie.carlos@kumlabostader.se

Ekonomi

Andreas Landerdahl
Ekonomichef
019-58 88 06
E-post: andreas.lander@kumlabostader.se
Maria Sehdo
Ekonom
019-58 88 02
E-post: maria.sehdo@kumlabostader.se
Malin Lindström
Ekonomiassistent
019-58 88 13
E-post: malin.lindstrom@kumlabostader.se

Förvaltningsavdelningen

Stefan Ericson
Förvaltningschef
019-58 88 12
E-post: stefan.ericson@kumlabostader.se
Rickard Elvbring
Energiansvarig
019-58 88 09
E-post: richard.elvbring@kumlabostader.se
Mats Andersson
Fastighetsskötare/elektriker
019-58 88 00
E-post: mats.andersson@kumlabostader.se